OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Jednoduché testovací proužky a papírky

Testovací proužky pHNaše široká škála produktů zahrnuje testovací papírky od jednoduchého testování pH, analýzy vody, výrobních procesů a měřeních speciálních parametrů potravin. Naše nabídka se rozrostla o filtrační papírky, skleněná mikrovlákna, membránové filtry, filtry na injekční stříkačky, chromatografické příslušenství.

Kompletní katalog testovacích proužků je ke stažení v pdf.

Testovací proužky pHSnadné určení pH
Změřit pH bez jakýchkoliv přístrojů je snadné pomocí indikačních proužků
a papírků. pH testy jsou vhodné pro analýzu životního prostředí, kontrolu v průmyslové výrobě i v rámci vzdělávání.

Testovací papírky
Rychlé, jednoduché a kvalitní výsledky.Testovací papírky se používají pro kvalitativní stanovení iontů a sloučenin. Změna barvy je vidět, pokud je koncentrace iontu v testované sloučenině vyšší než je minimální detekční limit.

Testovací proužky rezidua sanitačních prostředkůRychlé, jednoduché a spolehlivé výsledky
J-QUANT® testovací proužky jsou high-tech produktem. Je to laboratoř v kapse, která vám zaručí spolehlivé výsledky ať jste kdekoliv. Jsou ideální pro stanovení semi-kvantitativních iontů a sloučenin. Umožňují provést rychlý test a oproti analytickým testům šetří čas i peníze. Díky nízkému obashu činidla jsou šetrné k životnímu protředí. Dostupné analýzy v různých detekčních limitech jsou na dusičnany, dusitany, chloridy, fluoridy,glukózu, amoniak, kyselinu L-askorbovou, kvarterní amoniové soli, peroxidy, fosfáty, stříbro, sírany, tvrdost vody, aj.

Bazénové proužky pro kontrolu bazénové chemie
3 testy v 1 - detekované vlastnosti jsou volný chlór, zásaditost, pH.
5 testů v 1 - detekované vlastnosti jsou celková tvrdost vody, volný chlór, celkový chlór, zásaditost, pH


Kontakt

BioIng, s.r.o.
U Hřiště 175/15, Ivančice 66491, Česká republika
+420 778 035 535 / 724 260 925
01880365
DIČ CZ01880365